Kolędowanie przy choince

30 grudnia mieszkańcy naszej gminy spotkali się przy choince w centrum Goleszowa, by wspólnie kolędować. Na zaproszenie Pani Wójt Sylwii Cieślar i radnych naszej gminy do wspólnego śpiewania odpowiedziało dziesięciu wykonawców. 

Nasi uczniowie zaprezentowali się na scenie dwukrotnie. Najpierw zaśpiewali trzy utwory wspólnie z około osiemdziesięcioosobowym chórem placówek oświatowych naszej gminy. Nieco później pojawili się na scenie także GIMNAZJALNI KOLĘDNICY- uczniowie i absolwenci, którzy wykonali kolejne trzy utwory świąteczne po polsku i po angielsku. Tym samym, trwająca od 2002 roku gimnazjalna tradycja kolędowania zakończyła się. 

Więcej zdjęć z tego wspaniałego wydarzenia można zobaczyć w w fotoreportażach naszej gminy oraz  w fotoreportażach portalu ox.pl.

foto: I.Franek 

Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.