Spotkanie świąteczne

W piątek 21 grudnia, uczniowie gimnazjum wraz ze swoimi wychowawcami, dyrekcją i innymi nauczycielami spotkali się przy wspólnym wigilijnym stole, by kolędować. 

Spotkanie rozpoczęło się od życzeń świątecznych i podsumowania minionego czasu tego roku szkolnego. Uczniowie biorący udział w konkursach przedmiotowych i sportowych otrzymali nagrody i dyplomy.
Miło nam poinformować, że Martyna Wlazło zakwalifikowała się do drugiego etapu konkursu przedmiotowego z języka polskiego i historii, zaś Kamil Górniak z historii. Serdecznie im gratulujemy i życzymy powodzenia na etapie rejonowym. 

W dalszej części spotkania świątecznego uczniowie wraz z nauczycielami kolędowali. Śpiew kolęd unosił się w całym budynku gimnazjum. Uczniowie śpiewali razem, z podziałem na klasy, zaśpiewali też sami nauczyciele. 

Miła i serdeczna atmosfera wspólnego spotkania świątecznego przeniosła się też do klas, gdzie wspólnie z wychowawcami klasy 3a, 3b, 3c i 3d podzielili się opłatkami, obdarowali się świątecznymi prezentami i życzyli sobie wszystkiego co najlepsze na zbliżający się czas świąt.

…tak spędzał swoje ostatnie spotkanie, ostatni rocznik gimnazjum goleszowskiego …

Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.